Новини
Україна
Новини Київської області
Україна-суспільство

З першого серпня громадський порядок охороняють нацгвардійці


Доручення про залучення сил та засобів НГУ до самостійного патрулювання населених пунктів  підписав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков

Досі бійці НГУ несли патрульну службу спільно з поліцейськими

З 1 серпня 2019 року військовослужбовці Національної гвардії України (НГУ) охоронятимуть громадський порядок у складі самостійних піших патрулів. «Буде залучено близько 2000 патрульних, 100 автівок та 100 службових собак. До цього вони несли службу спільно зі співробітниками поліції», повідомляє МВС у Твіттері.

За словами першого заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового, доручення про залучення сил та засобів НГУ до самостійного патрулювання населених пунктів країни наприкінці липня  підписав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Виконання функцій з охорони громадського порядку цілком відповідає основним завданням НГУ, які визначені законодавством. «Літо – період активних відпусток, характеризується більшою кількістю людей, зокрема дітей, на вулицях міст та сіл. Це потребує додаткових сил правоохоронців, зокрема з точки зору превенції порушень громадського порядку та злочинів», підкреслив Сергій Яровий і поінформував, що в Україні на чергування заступили понад дві тисячі військовослужбовців Національної гвардії. Вони несуть службу в складі 593 патрулів, з яких: 317 самостійних піших, 104 на патрульних автомобілях, 172 – спільні з поліцейськими, 68 – зі службовими собаками.