Новини
Новини Київської області
Суспільство
Київщина-суспільство

З лютого на Київщині запустять освітній хаб

Кожен охочий зможе поліпшити сучасні навички, розширяти своє коло спілкування, отримати психологічну та емоційну підтримку.

З лютого на Київщині запустять освітній хаб - зображення

1 лютого в пристоличному регіоні запрацює освітній хаб Київщини, в якому жителі області можуть безкоштовно взяти участь. Про це повідомили в КОВА в четвер, 26 січня.

"Учасники проєкту розвинуть м'які навички (soft skills), розширять коло спілкування, отримають психологічну та емоційну підтримку, що так необхідна в умовах війни, особливо тим, хто став свідком бойових дій, а також внутрішньо переміщеним особам", –

Київська обласна військова адміністрація

Наразі освітній хаб включатиме сім напрямів навчання:

  • Твоя підтримка поруч;

  • Безпека для кожного;

  • Професійний навігатор;

  • Цифрова освіта;

  • Мова. Спілкування;

  • Підприємництво та фінансова грамотність;

  • Креативний простір.

Так, для прикладу, під час курсу "Підприємництво та фінансова грамотність" можна буде отримати знання про підприємництво та персональні фінанси, особливості управління ними в умовах сучасних викликів. Розвинемо навички прийняття правильних самостійних економічних рішень.

Натомість за напрямком "Креативний простір" пропонують долучитися цікавої розвиваючої майстерні з тематичними майстер-класами, де розкриють секрети створення неповторних творів мистецтва: ловців снів, мандали, стрінг арт, фоліарт, різні види розпису, happy art, інтиїтивний живопис, різні біжутерні прикраси та багато іншого й цікавого.

Реєстрація на навчальні курси, додаткова інформація за посиланням.

Нагадаємо, також днями проєкт компенсації освітніх втрат "Освітній суп" оголосив про новий набір для учнів та учениць 5–10 класів.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.