#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство
Автоновини

З 28 грудня частина водіїв втратить право їздити на "механіці"

17.11.2021

У водійських посвідченнях з’явиться нова відмітка – про складання практичного іспиту на авто з автоматичною коробкою передач.

Фото: zn.ua

Про це повідомили на сторінці Головного сервісного центру МВС у Facebook. Там наголосили на тому, що українське посвідчення водія ще більше адаптоване до документів Європейського Союзу.

«З 28 грудня у посвідченнях водія буде відмітка про складання практичного іспиту на авто з автоматичною коробкою передач у вигляді коду «78». З ним водії зможуть керувати авто лише з автоматичною коробкою передач, а за її відсутності – з будь-якою», – йдеться у повідомленні.

Окрім цього, замість піктограм, наприклад, окуляри, на посвідченні водія розміщені коди, що теж використовуються в європейському водійському. А ще, успішно складений теоретичний іспит у сервісному центрі МВС чинний не три місяці, а два роки.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.