Макарів

Юна спортсменка з Макарова стала срібною призеркою на змаганнях з тхеквондо у Німеччині

700 спортсменів з 31 країни – Англія, США, Німеччина, Франція, Італія, Іспанія та багато інших – а найкращі українці. З 1 по 3 лютого в Зіндельфінгені (Німеччина) відбувалися змагання з тхеквондо «2nd European President’s Cup».

На Україну зі змагань чекало тріумфальне повернення, адже національна збірна стала володарем континентального Кубку. Три золота, два срібла, три бронзи і перше загальнокомандне місце – такий результат показали тхеквондисти Київщини. Зокрема, юна спортсменка з Макарова у запеклій  боротьбі виборола «срібло». В свою чергу, першими стали Володимир Домець серед юнаків. Ратмір Слободяник переміг в категорії «діти». А Ілона Товченко посів переш місце серед кадетів. Срібним призером також став Євген Тіт (юнаки). Бронзові медалі здобули Богдана Кобилюх, Влад Лагерчук та Ліза Крамаренко. Джерело: Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації