#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Вишневе
Суспільство

Їсти небезпечно: на Київщині провели дослідження м’якого сиру польського виробництва

05.08.2021 Валерія Савенко 0

У Вишневому на Київщині, у ході перевірки в одному з сирів виявили небезпечну добавку Е 410. Продукцію було завезено з Польщі.

Про це інформує Держпродспоживслужба Київської області.

Зазначається, що добавка Е 410 є небезпечною та несанкціонованою в Україні.

Добавка Е 410 (загущувач, стабілізатор, желеутворювальний агент) - це камедь ріжкового дерева. Цей матеріал не розщеплюється в шлунково-кишковому тракті людини. Виводиться в непереробленому вигляді з організму. Під час охолодження камедь сприяє уповільненню утворення кристалів льоду, роблячи структурований гель. Даний стабілізатор найчастіше використовують в приготуванні морозива, соусів, плавлених сирів, десертів, а також в хлібопекарській промисловості.

В найближчий час, товар має вийти з обігу. Крім того, протягом двох робочих днів потрібно оповістити певні інстанції про ситуацію.

Нагадаємо, “Погляд” також повідомляв , як обирати якісні продукти харчування.

Ми також писали, що як знизити вартість харчових продуктів.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.