Новини Київської області
Суспільство

Японські партнери передали соціальним працівникам Київської області електроскутери

Війна не зменшила кількість людей, яким необхідне піклування. Тож попри складні умови соцслужби продовжують надавати допомогу найбільш вразливим верствам населення навіть у кризових і надзвичайних ситуаціях.

Японські партнери передали соціальним працівникам Київської області електроскутери - зображення
Фото - Міністерство соціальної політики України.

Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України.

Передача допомоги відбулася за участі Надзвичайного та повноваженого посла Японії в Україні Кунінорі Мацуди, міністерки соціальної політики Оксани Жолнович, заступника Постійного представника UNDP в Україні Христофороса Політіса .

Надзвичайний та повноважений посол Японії в Україні Кунінорі Мацуда зазначив, що вони і надалі залишатимуться стратегічними партнерами нашої країни та залучатимуть програми допомоги для населення.

"Попри складні умови соцслужби продовжують надавати допомогу найбільш вразливим верствам населення навіть у кризових і надзвичайних ситуаціях. Сподіваємося, що цей транспорт дасть змогу забезпечити стале надання соціальних послуг у кожній громаді", –

наголосив заступник Постійного представника

UNDP в Україні Христофорос Політіс.

Нещодавно, з Нідерландів до Львівської області було доставлено чотири польові шпиталі двох різних типів. Перший тип це більш мобільний госпіталь з основним завданням – надання першої допомоги та евакуація постраждалих. Другий тип – це розширена версія госпіталю, що надає ширший спектр медичних послуг та лікування.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.