#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Події
Київ

Ялинка на Софії увійшла до списку найгарніших у Європі

01.01.2022
Головна ялинка України, яку встановили на Софіївській площі у Києві, зайняла 13-ту сходинку в рейтингу найкрасивіших.

Ялинка на Софії увійшла до списку найгарніших у Європі - зображення

Туристична організація Europe Best Destinations опублікувала рейтинг найкрасивіших новорічних ялинок Європи.  Новорічна ялинка на Софійській площі у Києві увійшла до топ-15 і посіла 13-й рядок рейтингу, між новорічними деревами з Польщі та Італії.

"Київ – ідеальний напрямок для туристів, які шукають автентичність, сніг і традиції. У Києві є декілька різних різдвяних локацій, а новорічна ялинка на Софійській площі – одна з найкрасивіших у Європі", – йдеться у матеріалі Europe Best Destinations.

Три перші місця у рейтингу отримали новорічні ялинки на острові Гоцо (Мальта), у Страсбурзі (Франція) та Лісабоні (Португалія).

Нагадаємо, на Київщині з 4 січня почнуть працювати 15 пунктів утилізації зрізаних хвойних дерев. Локації та контакти можна переглянути на мапі.

Втім, вже 1 січня у Дніпровському районі можна буде утилізувати ялинку за адресою: проспект Визволителів, 6.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.