Суспільство
Київ

1 січня у Києві запрацюють пункти утилізації ялинок

Замість того, щоб виносити ялинку на смітник, кияни зможуть скористуватися більш екологічною альтернативою і здати дерево на переробку.

1 січня у Києві запрацюють пункти утилізації ялинок - зображення
Фото: pixabay

Як повідомили на фейсбук-сторінці Комунального підприємства утримання зелених насаджень Дніпровського району, вже з 1 січня один з таких пунктів утилізації ялинок відкриють за адресою проспект Визволителів, 6.

Ялинки, які збиратимуть у таких пунктах, підуть не на смітник, а на переробку, оскільки деревина ялинок, сосен і ялиці має низку корисних властивостей. Новорічна красуня перетвориться на тріски, які потім підуть на виробничі потреби, зокрема на мульчування щойно посаджених дерев. Завдяки мульчі з тріски хвойних дерев земля навколо нових рослин зберігатиме вологу та поживні для дерев та кущів речовини. А ще таким чином знижується кількість шкідників навколо дерев.

Зазначається, що ялинки, призначені для переробки, приймають лише без прикрас, упаковки, гірлянд та інших штучних матеріалів.

Нагадаємо, лісництва Київщини реалізують лише дерева, які спеціально заготовляють. Проте виявляються і порушники, які незаконно вирубують дерева. Щоб вберегти зелені насадження, лісництва спільно з поліцією проводять рейди.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.