Як стартували перевибори в Українській ОТГ
15 листопада о восьмій годині ранку виборчі дільниці Української ОТГ відкрили свої двері для повторного голосування за міських голів. Громадяни обиратимуть за кого віддати свій голос. Серед кандидатів: Олександр Туренко та Оксана Кириленко.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/125540460_157670129384908_4127297253331463285_n.jpg)
Як зазначає джерело Цяпенко.info, в Українці на ДВК, що в лікарні № 320768 на 10:00 прийшло лише 89 виборців. Це 4,5 відсотки від можливої загальної явки. У прилеглих селах картина з явкою на дільниці громадян, також малолюдна.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/125285697_157658702719384_521866639164466063_n.jpg)
«Людей дуже-дуже мало. Трипілля-Халеп’я - пусто. У Витачеві трохи більше. Між селами їздять патрулі поліціі, які явно чекають на «каруселі» », - йдеться у джерелі.
Разом з тим, на дільницях Українки вже зафіксовані певні порушення під час виборчого процесу. Як повідомляє Опора, на дільниці №320767 в Українці, членкиня ДВК наперед заповнювала контрольні талони на виборчих бюлетенях, вписуючи своє прізвище. Спостерігачка зробила зауваження жінці, після чого та припинила порушення.
Раніше «Погляд» повідомляв, що 15 листопада в Україні розпочалося повторне голосування.