Новини
Макарів

Як новенький: на Макарівщині завершили ремонт мосту вартістю понад 17 млн. грн.


В рамках програми Володимира Зеленського «Велике Будівництво» було розпочато проєкт з капітального ремонту мосту на автомобільній дорозі загального користування Київ – Чоп – Юрів – Ситняки, що проходить через с. Юрів на Київщині. Роботи завершилися 13 липня.

Фото: КОДА

Про це повідомляє КОДА.

Під час ремонту об‘єкту було перевлаштовано бетонні опори; влаштовано 3 хвилерізи; замонолічено 6 залізобетонних опорних балок; проведено монтаж 5 прольотів металевих прольотних балок; замонолічено 5 прольотів мостової залізобетонної плити; забетоновано тротуарні плити; замонолічено перехідні плити; влаштовані дренуючі конуси та очисні споруди, гідроізоляцію, деформаційні шви; змонтовано огорожу та відбійники.

«Завершено капітальний ремонт мосту в с. Юрів вартістю понад 17 млн. грн. Об’єкт реалізовано за рахунок коштів субвенції з державного бюджету. В області триває масштабна робота в рамках «Великого будівництва». Маємо на меті максимально з‘єднати наші населені пункти якісними та сучасними дорогами»

зазначив заступник голови Київської Ода Андрій Лісовик.

ІА “Погляд” вже повідомляв, що на Крюківщині відбудеться реконструкція проїжджої частини.

Ми розповідали також, що ремонт дороги на в’їзд до аеропорту “Бориспіль” завершать у серпні.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.