Як голосують на Васильківщині?
На виборчих дільницях Василькова сьогодні людно. У цей сонячний день виборці активно йдуть до дільниць, щоб обрати Президента України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/000IMG_20190331_122236-2000x1500.jpg)
Кореспонденти ІА «Погляд» побували на кількох виборчих дільницях міста, де станом на 13.00 порушень зафіксовано не було. Були випадки, коли виборців спочатку не могли знайти в списках, хоча в реєстрі виборців вони були. Проте через кілька хвилин проблему було вирішено – і виборці знайшлись у списку.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/000IMG_20190331_124132-2000x1500.jpg)
Також на одній із дільниць були випадки, коли громадяни не змогли проголосувати через відсутність паспорта, який забули вдома. Були й такі, хто не був у списку виборців, бо до 25 березня не перевірив себе у списку виборців, тож проголосувати вони теж не змогли. На дільницях таким громадянам порадили звертатись до суду, який сьогодні працює.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/000IMG_20190331_121825-2000x1500.jpg)
Загалом по 94 виборчому округу, куди входять Васильківський та Обухівський райони, за даними підрахунку ОВК, станом на 13:00 на проголосувало 35 тисяч громадян.