#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Без рубрики
Новини
Васильків
Київщина-суспільство

Як голосують на Васильківщині?

31.03.2019 Надiя Проценко 0


На виборчих дільницях Василькова сьогодні людно. У цей сонячний день виборці активно йдуть до дільниць, щоб обрати Президента України.


Кореспонденти ІА «Погляд» побували на кількох виборчих дільницях міста, де станом на 13.00 порушень зафіксовано не було. Були випадки, коли виборців спочатку не могли знайти в списках, хоча в реєстрі виборців вони були. Проте через кілька хвилин проблему було вирішено – і виборці знайшлись у списку.


Також на одній із дільниць були випадки, коли громадяни не змогли проголосувати через відсутність паспорта, який забули вдома. Були й такі, хто не був у списку виборців, бо до 25 березня не перевірив себе у списку виборців, тож проголосувати вони теж не змогли. На дільницях таким громадянам порадили звертатись до суду, який сьогодні працює.


Загалом по 94 виборчому округу, куди входять Васильківський та Обухівський райони, за даними підрахунку ОВК, станом на 13:00 на проголосувало 35 тисяч громадян.