Суспільство
Україна-суспільство

Я знав, що мені потрібно повернутись: один із оборонців "Азовсталі" розповів про полон

03.07.2022
Зокрема, стало відомо, як окупанти ставляться до полонених.

Я знав, що мені потрібно повернутись: один із оборонців
Фото: Держприкордонслужба України

Прикордонник Павло Піковець, який був взятий у полон з "Азовсталі", розповів про полон та завдяки чому він не втрачав надію на повернення додому. Коротке інтерв’ю з героєм опублікувала Держприкордонслужба.

"Хочеться це все забути, як сон. Не скажу, що у нас там якісь тортури були. До нас, тих, які з "Азовсталі", якось ставилися по-іншому. Чи вони нас поважали… Або щось інше… Чи боялися – я не знаю. Але на нас вони дивилися, як на воїнів", –

прикордонник Павло Піковець

За словами героя, він дістав поранення 15 квітня, після чого його забрали у шпиталь, що базувався в укриттях маріупольського заводу, де він і перебував до дня виходу з території 17 травня. У полоні ж бійця тримала надія.

"Надія була. Надія постійно була, я знав, що мені потрібно повернутись, я знав для кого, для дружини, для доньки. Що вони мене чекають і потрібно повернутись", –

прикордонник Павло Піковець

Нагадаємо, під час обміну військовополонених 29 червня було звільнено 95 оборонців "Азовсталі".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.