Я гордий служити своїй державі пліч-о-пліч з вами: Залужний привітав військових із Днем ЗСУ
![Я гордий служити своїй державі пліч-о-пліч з вами: Залужний привітав військових із Днем ЗСУ Я гордий служити своїй державі пліч-о-пліч з вами: Залужний привітав військових із Днем ЗСУ - зображення](/storage/resized/lg/news/97ea41ae-c3dc-4c7c-8085-bd26e9d2be31/06_zalyzhny.jpg)
Сьогодні, 6 грудня, в День Збройних сил України Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний привітав українських військових з професійним святом та сказав що гордий бути Головнокомандувачем у цей важкий час.
"Дорогі солдати, сержанти й офіцери, працівники і ветерани Збройних Сил! Я гордий служити своїй державі пліч-о-пліч з вами. Гордий бути вашим Головнокомандувачем у цей важкий час. Я вірю в кожного з вас і в нашу Перемогу.
Сердечно вітаю із Днем Збройних Сил України!
Бажаю швидкого відновлення пораненим воїнам! Всім, хто в строю, - сил і стійкості, натхнення і радості, переможного миру!
Слава Збройним Силам України!
Слава Україні!", –
Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний
До слова, у 2022 році Збройні сили України відзначають свою 31 річницю.
Нагадаємо, 14 жовтня Україна відзначала День захисників і захисниць. Цьогоріч цей День мав особливе значення для всіх українців.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.