Новини
Україна
Події

Вистачить до кінця сезону: до України прямують 7 кораблів з вугіллям


Кожне з суден може доставити від 60-80 тисяч тонн вугілля, щоб повністю закрити потреби енергетичної сфери щонайменше до кінця року.

Фото: pixabay.com

Як заявив президент Володимир Зеленський, Україна успішно долає ситуацію, що склалася в енергетичній сфері, з дефіцитом вугілля.

«Нестачі не буде, а буде сім кораблів «панамакс», які вже прямують і прибудуть до українських портів найближчим часом», – сказав Зеленський

Достамленого морем вулгілля має вистатичи для того, що закрити потреби енергетичної сфери до кіня року і навіть до кінця опалювального мезону, переконаний глава держави.

«Ми не купуємо вугілля у сепаратистів... Ми не платимо і не платитимемо тим, хто не визнає нашу незалежність і робимо перший крок на шляху до повної енергетичної незалежності України», – додав президент.

До того ж президент повідомив, що Україна напередодні зимового сезону підготувала атомну енергетику, яка працюватиме на повну потужність після розширення парку реакторів.

Нагадаємо, у Міненергетики запевнили, що для стабільного проходження опалювального сезону буде вжито заходи, що дозволять зекономити до 500 тисяч тонн вугілля на місяць. Зокрема, йдеться про запуск у Києві та Харкові трьох ТЕЦ  на природному газі, загальною потужністю 600 МВт.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.