Вибори-2019: задіяні безпілотна авіація та бойові машини
Спецназ СБУ розпочав патрулювати вулиці та вокзали.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/55613181_2356008407962484_503332495933046784_o.jpg)
Повідомив Голова Служби Василь Грицак.
Як зазначив Грицак: «Порядок у державі та спокій громадян України є важливим елементом для забезпечення виборів. Наші спецпризначенці, які встали на захист України з перших хвилин початку проведення АТО, це дуже добре розуміють.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/55817151_2356009251295733_1183009790624792576_o.jpg)
Ми також задіяли для патрулювання бойові машини та безпілотну авіацію. Усе це – демонстрація нашої рішучості негайно припинити будь-які можливі провокації з метою дестабілізації ситуації в Україні. Подобається це чи ні, але я впевнений, що вибори в Україні відбудуться цивілізовано і спокійно. Служба безпеки України у межах своєї компетенції робить для цього усе необхідне».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/56120166_2356007864629205_4884251154201968640_o.jpg)