#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина

Втекла, бо боялася чоловіка: у Переяславі-Хмельницькому розшукали матір та доньку

31.01.2019 Оксана Кириленко 0

Поліція Київщини розшукала матір з донькою, які зникли у Переяславі-Хмельницькому тиждень тому Пізно ввечері небайдужий водій зателефонував на спецлінію 102 і повідомив до поліції, що щойно до однієї зі шкіл міста Переяслав-Хмельницький він підвіз жінку з неповнолітньою дівчинкою, які підпадали під прикмети розшукуваних. Одразу за вказаною адресою прибув працівник ювенальної превенції, щоб перевірити інформацію. Біля школи нікого вже не було, тож поліцейський продовжив пошуки. Опитував перехожих, працівників магазину, показував фото зниклих. І, нарешті, поліцейський побачив жінку з донькою на вулиці, але вони прямували у протилежному напрямку від місця проживання.
Як з’ясувалось, жінка втекли з донькою, бо боялась гніву чоловіка за її фінансові розтрати. Весь час вони ховались у Києві. Приїхавши до Переяслав-Хмельницького, втікачка хотіла повернути доньку додому, а потім знову їхати з міста. Працівники поліції склали відносно недбалої матері адміністративний протокол за ст.. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративне правопорушення. Поліція Київщини дякує всім небайдужим людям, хто долучився до пошуків зниклих матері і дитини. Нагадаємо, 30-ти річна Лисенко Олена Вікторівна 25 січня забрала свою 8-ми річну доньку із школи та зникла в невідомому напрямку.