Новини
Суспільство
Україна-суспільство

Вступ України в НАТО підтримує рекордна кількість українців (ВІДЕО)

Підтримка вступу до НАТО за останні місяці знову зросла і є найвищою за історію.

Підтримка вступу до НАТО за останні місяці знову зросла і є найвищою за історію: на референдумі цю ініціативу підтримали б 86% українців. Проти вступу в НАТО виступили б всього 3% респондентів, а зовсім не проголосували б 8%.

Про це свідчать результати опитування групи "Рейтинг", що було проведене 14-16 січня.

Підтримка вступу до ЄС та НАТО практично одностайна серед представників усіх макрорегіонів, вікових та майнових груп.

У жовтні, за даними опитування того ж "Рейтингу", вступ до НАТО підтримували рекордні на той час 83% опитаних.

Також 80% позитивно ставляться до ідеї створення військово-політичного союзу у складі України, Польщі та Литви. Ідея військово-політичних союзів із згаданими європейськими країнами має високу підтримку в усіх регіональних, вікових і майнових групах.

Статистична похибка вибірки становить не більше 3,1%. Опитування було проведено серед українців віком від 18 років і старших, в усіх областях, окрім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а також територій, де на момент опитування був відсутній український мобільний звʼязок.

Нагадаємо, наприкінці вересня президент Володимир Зеленський оголосив про підписання Україною заявки на пришвидшений вступ до Північноатлантичного альянсу


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.