Волонтерський автомобіль – у музеї на Вишгородщині
До Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році» передано автівку, яка поповнить експозицію військової техніки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/Muz1-2000x1500.jpg)
Новий експонат – волонтерський автомобіль – з’явився на території Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році», який розташований у селі Нові Петрівці. Автівка, що пройшла воєнними шляхами на сході України, який стане частиною експозиції «Твої сини Україно». Про поповнення експозиції повідомляється на Фейсбук-сторінці Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році».
«Висловлюємо подяку за сприяння у передачі автомобіля до музею голові БФ «З відкритим серцем у майбутнє», другові музею Шугайло Ірині. Також дякуємо за допомогу у перевезенні – депутату Петрівської сільської ради Сергію Миронову», йдеться у повідомленні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/Muz2.jpg)
Музей давно переріс межі однієї битви в одній війні. Створений у 1945 році як музей-заповідник «Поле битви за Київ», заклад постійно поповнював свою експозицію, а після початку неоголошеної війни з Росією почав формувати фонди й експозиції про цей період в житті України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/Muz3.jpg)
«Знаходячись на території музею, цей автомобіль буде не просто музейним експонатом, він передаватиме дух війни та нагадуватиме про ціну яку платять українці за мир на свої землі», йдеться у повідомленні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/Muz4_obr.jpg)
Як повідомляв «Погляд», центр дитячої творчості «Дивосвіт» передали у підпорядкування Вишгородської громади.
Також «Погляд» інформував, що Інститут книги придбав літературу для Вишгородської бібліотеки
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.