#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Політика

Володимир Зеленський: в ЄС хочуть, щоб Україна спілкувалась із Росією (ВІДЕО)

26.11.2021
Європа хоче контакту української та російської адміністрацій. Президент анонсував спілкування Андрія Єрмака з адміністрацією президента РФ.

Європа хоче контакту української та російської адміністрацій. Президент анонсував спілкування Андрія Єрмака з адміністрацією президента РФ.

Наразі тривають перемовини щодо зустрічі з представниками російської влади.

Про це на пресмарафоні "30 запитань президенту України" розповів президент України Володимир Зеленський.

Глава держави зазначив, що керівник Офісу президента Андрій Єрмак проводить непрості перемовини з російською стороною.

"Я щоденно розмовляю з лідерами різними. Вчора були Шарль Мішель, Ангела Меркель. Вони дуже хочуть, щоб ми разом з ними почали спілкуватися з Російською Федерацією. Обов'язково буде дзвінок. Вони хочуть контакт нашої адміністрації та адміністрації Росії. Думаю, найближчим часом Єрмак буде з ними контактувати. Ми абсолютно не проти", - повідомив Зеленський.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.