#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Васильків
Здоров'я

Володін розповів про ситуацію в гуртожитках і лікарнях Київщини

25.05.2020 Надiя Проценко 0

Як відомо, на Київщині нещодавно існувало кілька осередків спалаху COVID-19, зокрема у гуртожитках м. Українка, с. Петропавлівська Борщагівка та м. Вишневе.

Крім того, у зв’язку з виявленими випадками коронавірусу було зачинено кілька лікарень на госпіталізацію. Про теперішню ситуацію у проблемних гуртожитках і лікарнях Київщини доповів Василь Володін, т.в.о. голови КОДА, на брифінгу 25 травня.

Фото - Олександр Хоменко

Так, за словами Володіна, більше немає хворих на коронавірус у гуртожитках м. Українка, с. Петропавлівська Борщагівка.

«Крім того, сьогодні плануємо зняти санітарно-карантинний пост з гуртожитку у м. Вишневе, – додав Володін. – Разом з тим зафіксований спалах у гуртожитку на території студмістечка у м. Переяслав, де мешкає 165 осіб. Інфікованого виявили випадково після того, як прооперували внаслідок побутової політравми. Йому зробили спочатку швидкий, а потім ПЛР-тест. Вже описане коло контактних осіб, яким роблять відповідні аналізи. За результатами буде зрозуміло, чи є потреба запроваджувати суворі заходи щодо ізоляції цього гуртожитку».

За словами очільника КОДА, у зв’язку з виявленими випадками коронавірусу припинили госпіталізацію хворих Бородянська та Миронівська районні лікарні, а прийом реанімаційних хворих – Тетіївська центральна лікарня.

Васильківська ЦРЛ

Нині повністю відновила свою роботу Васильківська лікарня. Нагадаємо, там станом на 20 травня у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії на лікуванні перебували пацієнтка з підтвердженим COVID-19 та пацієнт з підозрою на COVID-19 з важкою хірургічною патологією. Тож для унеможливлення інфікування інших пацієнтів було прийнято рішення про тимчасове припинення прийому хворих, які потребують анестезіологічної та реанімаційної допомоги.

Кількість нових хворих на коронавірусну хворобу на Київщині суттєво знизалась. Якщо 23 травня за добу було виявлено 31 випадок, а вчора, 24 травня, - 44, то сьогодні всього 18. Незмінним залишається кількість померлих від ускладнень, викликаних COVID-19 - 30.

Раніше ми писали, що покращення показників дозволило пом'якшити карантинні обмеження на Київщині з 26 травня.