#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Автоновини

Водії зможуть зекономити: ціна на бензин в Україні знизилася на 1 гривню

23.11.2021 2

Міністерство економіки зробило нові розрахунки середньої вартості бензину і дизельного палива.

Фото: pixabay.com

Як повідомила пресслужба Мінекономіки, було проведено розрахунки середньої вартості палива від якої АЗС можуть встановлювати свою націнку.

Так, ціна на бензин знижена на 1,03 гривень -  з 28,18 гривні до 27,15 гривні за літр. Дизель за розрахунковою ціною має коштувати на 72 копійки менше - 23,83 гривні замість 24,55 гривні за літр.

Однак, у міністерстві нагадали, що йдеться саме про розрахунки середньої вартості і автозаправні компанії встановлюватимуть власну націнку.

Тож, якщо порахувати максимально можливий розмір націнки на АЗС, то вартість бензину не може перевищувати 32,15 гривні за літр, дизельного палива - 30,83 гривні за літр.

Нагадаємо, на Київщині проведуть посилені перевірки легальності роботи АЗС. Шукати "тіньовий" будуть окремі мобільні групи. Вони також фіксуватимуть порушення на автозаправках.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.