#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Суспільство
Автоновини

Власників самокатів та велосипедів можуть зобов’язати отримувати водійське посвідчення

03.12.2021 918
Активісти створили петицію на сайті президента України з вимогою врегулювати ситуацію з власниками так званих засобів персональної мобільності, тобто самокатів, велосипедів тощо.

Власників самокатів та велосипедів можуть зобов’язати отримувати водійське посвідчення - зображення
Фото: pixabay.com

Як свідчать дані розділу електронних петицій на сайти президента України, понад місць тому з'явилося звернення від активіста Олексія Мкртчяна, одного із засновників ГО "Київ автомобільний", у якому автор закликає "виступити з президентською ініціативою та взяти під персональний контроль процес впровадження відповідних змін у правила використання, ідентифікації та відповідальності керманичів засобів персональної мобільності".

Йдеться про людей, які користуються велосипедами, електровелосипедами, електросамокатами, моноколесами, гібридами тощо.

Автор петиції пояснює необхідність врегулювання правил для керманичів ЗПМ тим, що останнім часом збільшилася кількість ДТП за участі людей на перелічених транспортних засобах, а законодавство на сьогодні ніяк не регулює користування такими засобами.

"Реалізація такої ініціативи має на меті покращення іміджу України як країни з європейським напрямом розвитку, зменшення кількості ДТП за участю ЗПМ в тому числі з потерпілими та летальними випадками та зменшення соціальних конфліктів, які виникають через стрімку зміну ландшафту персональної мобільності", - зазначається у тексті звернення.

Зауважимо, що станом на сьогодні, петиція набрала лише 379 голосів з необхідних 25 тисяч.

Нагадаємо, на щитах "Великого будівництва" Володимира Зеленського вимагають вказувати, що воно ведеться за гроші українців - платників податків. З цією метою створено петицію на сайті президента.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.