Новини
Новини Київської області
Чорнобиль

Віртуальна екскурсія зоною відчуження для школярів Київщини


Для учнів навчальних закладів Києва та Київської області науковці з Університету Салфорда (Велика Британія) за підтримки Державного агентства України з управління зоною відчуження презентували освітній проєкт «Віртуальний Чорнобиль 2», щоб ознайомити дітей з історією Чорнобильської катастрофи та сучасним станом флори і фауни зони відчуження за допомогою інтерактивних форматів – віртуальних екскурсій та ігор.

«Чорнобильська тема оповита великою кількістю міфів та легенд, які, на жаль, буквально передаються з покоління в покоління в Україні. Це призводить до викривленого сприйняття зони відчуження як у старшого, так і у молодшого покоління. Щоб зупинити це поширення легенд потрібно давати дітям якісні знання про Чорнобиль у зрозумілому їм форматі, і проєкт Університету Салфорда – чудовий інструмент для цього», – повідомила начальниця відділу з міжнародного співробітництва та зв’язків з громадськістю ДАЗВ Катерина Павлова.

Віртуальна екскурсія зоною відчуження для школярів Київщини

Поки що віртуальну екскурсію провели для школярів Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка. Згодом її влаштують для учнів ще 6 шкіл на Київщини.

За результатами цього пілотного проєкту науковці доопрацюють його з огляду на потреби учнів та вчителів. Потім планується повторний візит до українських шкіл у травні 2020 року і залучення до співпраці профільних міністерств та обласних адміністрацій.

Джерело: ДАЗВ