Новини
Ворзель
Суспільство
Київщина-суспільство

Викладачка ВИШу з Ворзеля в "Пункті незламності" провела дистанційні заняття із студентами

"Пункти незламності" розширюють свої можливості.

Викладачка ВИШу з Ворзеля в

Викладачка ВИШу з Ворзеля в "Пункті незламності" провела повноцінні дистанційні заняття із студентами. Належним умовам для цього вона завдячує рятувальникам, інформує ДСНС Київщини.

"Мешканка смт Ворзель, викладачка ВИШів, доцент, кандидат наук і просто фахівчиня, яка віддана своїй справі, Олена Вячеславова написала подяку нашим рятувальникам з 52-го Державного пожежно-рятувального посту смт Ворзель.

У листі жінка висловлює слова вдячності за те, що завдяки умовам, які створили представники Служби порятунку вона мала змогу провести повноцінні дистанційні заняття із студентами", –

ДСНС Київщини

Викладачка ВИШу з Ворзеля в

До слова, такий випадок не поодинокий. Також днями вчитель молодших класів однієї зі шкіл Фастова провела онлайн урок з математики  для своїх маленьких школяриків. 

Викладачка ВИШу з Ворзеля в

Таким чином, "Пункти незламності" розширюють свої можливості, а такі випадки піднімають їх на новий рівень, адже поповнюють функціональний арсенал. 

Нагадаємо, минулого тижня по всій країні запрацювали "Пункти незламності", в яких є світло, вода, тепло та зв’язок. Зокрема, в Бучанській громаді вже розгорнуто 26 стаціонарних пунктів незламності. А на Київщині вже відкрили 278 пунктів незламності. Натомість в Ірпені планують відкрити перший в Україні "Чотрилапий пункт незламності". А в майбутньому кожен "Пункт незламності" в Україні планують обладнати старлінком.

Читайте в матеріалі "Погляду", де саме працюють пункти обігріву та незламності в Бучанському районі.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.