#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Обухів
Кримінальні новини
Київщина-суспільство

Віджимання землі : аграрії Обухівщини відчули на собі тиск з боку рейдерів

28.03.2019 Кочкина Марина 0

Нещодавно в Обухівському районі відбулось захоплення землі учасника Всеукраїнської аграрної ради - підприємства ТОВ « Деремезна-агро».

Захоплення землі вчинило ТОВ  з Обухівщини - « Роза Л». Це відбулось всупереч ухвалі суду щодо відкриття кримінального провадження та накладення арешту. Наразі відомо, що керівник підприємства - Олександр Голобурда, госпіталізований з діагнозом “гіпертонічний криз”. 

“ТОВ “Деремезна-агро” має наділи в селі Деремезна. Договори оренди землі були укладені в 2014-2015 роках та зареєстровані у визначеному законом порядку. За підробку документів Мінюст скасував реєстрацію, після чого підприємство  почало  судитися.  Згодом суд наклав арешт і заборону, це підтверджує і судове рішення щодо неправомірності дій Мінюсту. Однак рейдерська атака вчиняється і дотепер.

На сьогодні є ухвала суду та накладено арешт на земельну ділянку.

Наразі, проти осіб-представників рейдера, порушено кримінальну справу.  Кримінальну справу також порушено і проти посадових осіб Мінюсту.  Розслідування триває.

Відомо, що за рейдерами стоїть власник Узинського цукрового заводу - пан Мойсеєнко. Від його дій з 2016 року, страждають аграрники Обухівського та Білоцерківського районів. З цього приводу  підприємство звернулося із заявою до поліції, співробітники якої приїхали, але не зупинили проведення робіт”, - розповів аграрій. Всеукраїнська аграрна рада готує заходи для протидії рейдерам.

Повідомляє : Всеукраїнська аграрна рада