#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Київщина
Здоров'я

Відсьогодні шість областей вийдуть з червоної зони

23.12.2021
Зокрема, до жовтої зони переходить Київщина.

Відсьогодні шість областей вийдуть з червоної зони - зображення

Сьогодні, 23 грудня, із червоної зони вийшли шість областей України – Житомирська, Київська, Миколаївська, Сумська, Черкаська, Чернігівська. Таке рішення було прийнято на засіданні Держкомісії ТЕБ та НС, повідомляє МОЗ.

«Переведення регіонів на жовтий рівень стало можливим завдяки стабілізації ситуації із захворюваністю. Зокрема, жоден із індикаторів, за яким визначаються рівні епідемічної небезпеки, у вказаних областях не перевищений».

МОЗ

Таким чином, наразі в червоній зоні в Україні залишилися два регіони – Закарпаття та Волинь.

Варто зазначити, що в грудні в Україні почали діяти нові правила карантину. Докладніше про те, які обмеження послаблять на Київщині відсьогодні – читайте в матеріалі «Погляду».

Нагадаємо, на думку науковців, статистика щодо COVID-19 у столиці не відповідає дійсності, вони вважають, що кількість щоденних позитивних ПЛР-тестів зменшилася більш ніж утричі в порівнянні з максимальними значеннями. Водночас вже кілька днів поспіль Київ у лідерах за захворюваністю на коронавірус в Україні.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.