#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Здоров'я
Київ

Статистика щодо COVID-19 у столиці не відповідає дійсності – НАН

22.12.2021
Причиною розбіжностей статистичних даних у Києві науковці називають затримки при її оприлюднені.

Статистика щодо COVID-19 у столиці не відповідає дійсності – НАН - зображення
Фото: pixabay

У дослідженні, оприлюдненому Національною академією наук України, йдеться про те, що статистика захворюваності на COVID-19 у столиці не відповідає дійсності через затримки при її оприлюднені. 

Так, щодня оприлюднюється вдвічі більше випадків, аніж робиться позитивних ПЛР-тестів.

"У Києві статистика захворюваності не відповідає реальній епідемічній динаміці через великі затримки оприлюднення даних, кількість щоденних позитивних ПЛР-тестів зменшилася більш ніж утричі в порівнянні з максимальними значеннями", – йдеться у дослідженні.

Водночас в НАН оприлюднили прогноз щодо динаміки поширення коронавірусу в Україні наступного року.  Там вважають, що на початку січня наступного, 2022 року, в Україні може значно погіршитись ситуація з коронавірусом через поширення штаму "Омікрон".

Очікується більш ніж 7 тисяч хворих на добу.

Нагадаємо, відзавтра Київська область переходить з червоної до жовтої зони карантинних обмежень.

Також повідомлялося, що після нового року центри та пункти вакцинації проти коронавірусу по всій країни не працюватимуть два дні - 1 та грудня.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.