Відсьогодні починається передвиборча агітація
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/1550050478_agyt.jpg)
У Центральному виборчому комітеті зазначили, що з 8 квітня кандидати можуть почати агітацію до другого туру виборів.
Про це повідомляють в інформаційній агенції "Укрінформ".
Голова ЦВК Тетяна Сліпарчук заявила, що в агітації також мають право брати участь громадяни. "Це також є важливим питанням, оскільки до цього така передвиборна агітація була не в межах чинного законодавства", - сказала Сліпарчук.
Нагадаємо також, що виборці можуть змінити місце голосування до 15 квітня. Ті, хто зробив це перед першим туром, мають звернутись до органу ведення Державного реєстру виборці повторно.