#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Здоров'я
За кордоном

Відпочинок в Єгипті: у Хугарді отруїлися 15 українців (ВІДЕО)

02.11.2021 Погляд Погляд Погляд
Температура майже 40, дітей вивозили непритомними. Так у Єгипті в Хургаді отруїлося 15 українців та ще десятки інших туристів.

Температура майже 40, дітей вивозили непритомними. Так у Єгипті в Хургаді отруїлося 15 українців та ще десятки інших туристів. Швидку викликали не всім, госпіталізували лише тих, кому ставало найгірше. Потерпілі стверджують, - масове отруєння тривалий час приховували і в готелі, і в туристичній компанії, яка організувала поїздку. Місцева прокуратура вже розпочала розслідування. Затримано шеф-кухаря та помічника директора готелю з їжі та напоїв.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.