Новини
Суспільство
Новини світу
Інфографіка

Від Netflix до Instagram: що відбувається за хвилину в Інтернеті у 2021 році? (інфографіка)

Поки ти читаєш цю новину, у світі 6 мільйонів людей встигають здійснити покупки в Інтернеті, йдеться у дослідженні сервісу Domo.

Від Netflix до Instagram: що відбувається за хвилину в Інтернеті у 2021 році? (інфографіка) - зображення

Поки ти читаєш цю новину, у світі 6 мільйонів людей встигають здійснити покупки в Інтернеті, йдеться у дослідженні сервісу Domo.

У нашому повсякденному житті мало що може статися за хвилину. Але якщо виміряти інтернет-активності, то дійсно вражає скільки усього відбувається всього лише за 60 секунд.

Сьогодні у світі існує близько п’яти мільярдів користувачів Інтернету.

Американська компанія Domo проаналізувала найпопулярніші сервіси та з’ясувала, що за хвилину в мережі:

У Facebook завантажують 240 тисяч світлин, а в Instagram викладають 65 тисяч фотографій. В цю ж хвилину у Twitter з’являється 575 тисяч постів;

Всього за 60 секунд пошукова система Google отримує 5,7 млн запитів від користувачів.

У Tiktok переглядають 167 мільйонів відео. На YouTube транслюють за хвилину 694 тисячі годин відео, а на Netflix переглядають 452 тисячі годин відео.

Лише за хвилину 6 мільйонів людей роблять покупки в Інтернеті, серед них і клієнти Amazon, які витрачають 283 тисяч доларів щохвилини.

Понад 12 мільйонів людей надсилають iMessage.

В Clubhouse запускається 208 кімнат для аудіорозмов, а в Zoom проводиться в середньому 856 зустрічей.

Як бачимо, великі технологічні компанії мають неабиякий вплив на наше життя. Особливо під час загострення глобальної пандемії, коли більшість компаній та їх співробітники перейшли на дистанційну роботу.

У 2020 році Domo не проводила такого дослідження, ймовірно через пандемію. Однак результати дворічної давності дозволяють порівняти показники та побачити, наскільки великим було зростання. Наприклад, в Instagram у 2019 році користувачі завантажували на 10 тисяч зображень менше, а Google отримував на 1,2 мільйона менше запитів.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.