#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Бровари
Культура

"Велика різдвяна подія" у Броварах: об'єдналися для допомоги сиротам

24.12.2019 Руслан Семенець 0

«О Свята ніч, коли Господь як людина зійшов до нас із неба, щоб стерти пляму гріха…». З таких слів Янгола розпочався Благодійний концерт "ВЕЛИКА РІЗДВЯНА ПОДІЯ" у Броварах.

Організатори благодійного концерту, Андрій та Ольга Романенки пояснюють мету:
"Сам по собі концерт - це складна, з точки зору організації, подія. Сучасний світ не пристосований до сприйняття таких форматів . На тлі використання Фейсбуку, Інстаграму та YouTube зацікавити людей навіть досконалою грою оркестру та співу хору майже неможливо. Тому це неординарна подія, коли зібрався повний зал на 540 чоловік. Передусім цей захід особливий через зміст - Різдво Христове. І Різдво, яким воно є насправді - це народження Спасителя, який приніс закон любові. Це початок нової ери, формування європейської та світової цивілізації. І це зовсім не Дід Мороз та Снігуронька, що домінували в нашій культурі останні роки. Сама подія Різдва, її суть, турбота про ближнього, спонукала багато християнських родин об‘єднатися і зробили 200 подарунків для дітей-сиріт та тих, що живуть в складних життєвих обставинах, і запросили їх на це дійство."

В програмі взяли участь дитячий хор, співаки Володимир Вшивкін та Ольга Романенко, а також Київський об‘єднаний молодіжний хор та оркестр.

"За 16 років існування в ньому співали близько 600 молодих людей. Він об‘єднує як професіоналів, студентів консерваторій, так і непрофесіоналів, бізнесменів, політиків, студентів різних спеціальностей, що мають бажання співати разом музику із цінностями. Цього разу хор виконав як українську класику, так і сучасні пісні американських, європейських авторів", - розповідає диригент, художній керівник та організатор хору Віталій Болгар.

Цей хор вже втретє бере участь у Святкуванні Різдва в Броварах. Але цього року молоді батьки взяли з собою власних дітей та разом заспівали різдвяні пісні.

Приємно бачити, що місцеві церкви підготували подарунки для дітей-сиріт та вдов АТО: Перша церква ЄХБ, «Благодать», «Відродження» та інші.

Також місцеві компанії долучились та організаційно сприяли благодійному різдвяному заходу: директори «Вторма» (Леонід Черепейнік) , «Зееландія» (Андрій Василенко) та салон «Мадамс» (Алла Заворотна), котрий надав костюми для акторів і подарунки для дружин заглибих воїнів АТО.

Фото надані Ольгою Романенко