Новини
Яготин

В Яготині перебувають представники Місії ОБСЄ зі спостереження за виборами Президента України 2019 року

01.03.2019 Оксана Кириленко 0

1 березня відбулась робоча зустріч міського голови Н.М.Дзюби з членами Місії ОБСЄ зі спостереження за виборами Президента України 2019 року пані Танею Карпяк та Метцом Екхольмом, які перебуватимуть в Україні протягом всього часу виборчої кампанії. Відтак, під час зустрічі йшлося про перебіг виборчої кампанії на теренах Яготинщини, дотримання в ході виборчих перегонів об’єктивності, неупередженості та збалансованості.
«Ми – довгострокові спостерігачі і будемо слідкувати за перебігом підготовки до проведення виборів, відстежувати, чи не відбувається порушень законодавства, що пов’язане з виборами», - зауважив Метц Екхольм.
Сторони домовились про подальшу плідну співпрацю та координацію взаємних дій. Варто зазначити, що в м.Яготині наразі перебуває двоє спостерігачів ОБСЄ, загалом Місія ОБСЄ в України нараховує 90 осіб, вони розподілені по всіх виборчих округах нашої держави і на основі спостережень міжнародної Місії буде сформована оцінка президентських виборів 2019 стосовно їх відповідності стандартам демократичних країн. Джерело