Яготин
Суспільство

У Яготині в міській лікарні замерзають пацієнти

Лікарня недостатньо опалюється, при температурній нормі 20-25°C фактично люди лежать у палатах, де температура не доходить до 16°C.

У Яготині в міській лікарні замерзають пацієнти - зображення
Фото: pixabay

Про проблеми з опаленням в КНП ЯМР "Яготинська центральна міська лікарня" стало відомо на початку минулого тижня, про що керівництво медзакладу інформувало компанію-постачальника тепла. Однак в лікарні й досі холодно.

Фактична температура повітря у закладі становила плюс 14-16°C за нормативної плюс 20-25°C.  

Тож, як повідомили у пресслужбі Яготинської міської ради, 17 січня відбулася нарада, де міський голова Наталія Дзюба та інші обговорили питання забезпечення належного температурного режиму в лікарні.

Зазначається, що в результаті обстеження приміщень медзакладу були виявлені недоліки, що призводять до низького температурного режиму. Зокрема, низька температура теплоносія від котельні, а також, ймовірно, низька тяга труби та стан самої системи теплопостачання.

"Ситуація, яка склалася з температурним режимом в лікарні, недопустима. Людина, що потребує лікування, не може перебувати в палаті, в якій 14°C. Ви як керівник теплопостачальної організації маєте дотримуватись умов договору, інакше з вами буде розірвано договір", – заявила Дзюба.

Зі свого боку, керівник теплопостачальної організації ТОВ "ТЕПЛОБІОЕНЕРГІЯ" Владислав Дейнега пообіцяв, що протягом двох днів температурний режим у лікарні буде повернуто в межі норми.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Денис Шмигаль  заявив, що в українських сховищах достатньо запасів газу, аби населення та промисловість стабільно пройшли цей опалювальний сезон. Він наголосив, що ціни на газ та електроенергію, на тепло й гарячу воду для населення залишатимуться незмінними.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.