Новини
Україна
Україна-суспільство

В Укренерго розповіли, коли електроенергію будуть відключати чітко по графіку

В енергетичній компаній пояснили, за яких умов зможуть перейти давати світло по графіку.

В Укренерго розповіли, коли електроенергію будуть відключати чітко по графіку - зображення

В Укренерго відповіли на запитання, яке турбує насьогодні чи не кожного українця: "Коли електроенергію будуть відключати чітко по графіку?". В енергетичній компаній пояснили, за яких умов  пояснив, за яких умов зможуть повернутися до планових відключень.

"Це буде можливим, коли дефіцит потужності в енергосистемі буде знижений до такого рівня, коли можна буде кожні 4 години відключати одну з трьох груп споживачів.  Всі споживачі в кожній області поділені обленерго та військово-цивільними адміністраціями на три черги. І ці три черги поперемінно відключаються від енергопостачання для того, щоб це відбувалось в плановому режимі.

Ми зараз досить близькі до того, щоб привести дефіцит потужності до таких параметрів, коли ми знову зможемо повернутись до планових графіків" –

голова правління НЕК Укренерго Володимир Кудрицький

Також в Укренерго назвали точні строки, коли саме світло будуть таки вимикати за графіком.

"Думаю, що нам ще 2-3 дні буде на це потрібно. Якщо не буде нових обстрілів, то думаю, що на цьому тижні ми маємо вийти на планові графіки", –

голова правління НЕК Укренерго Володимир Кудрицький

Нагадаємо, 5 грудня росія завдала чергового масованого ракетного обстрілу по території України. Зокрема, в Київській області влучили в об'єкт енергетичної інфраструктури. До слова, лише в понеділок Київщина повернулася до вимкнення світла за графіком, після попереднього удару.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.