В Українці пошкодили міський пам’ятник
У місті вандали пошкодили пам’ятник Гусляру. Скульптура розташована в Українці за будівлею Палацу культури «Енергетик». Про інцидент повідомив один з містян у місцевій спільноті «г. Украинка».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/91741996_756507785174328_4141695405152796672_o.jpg)
Довідково: пам’ятник "Гусляр" був створений у радянський період. Раніше він символізував історичне минуле українців. Дізнавшись новину про вандалізм, жителі міста ділилися думками у спільноті.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/Screenshot_14-3.png)
Для багатьох містян скульптура давно вже стала рідною. Люди любили фотографуватися поруч із гуслярем.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/91598241_3089295261122691_4174292424518008832_o.jpg)