В Українці на Київщині відбувся спортивний фестиваль "Здорова нація"
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/sportukr2.jpg)
Вибороти кубок «Динамо» приїхали до міста Українка 14 команд школярів Київської області. А супроводжували дітей та вболівали за них працівники ювенальної превенції Київщини.
Фестиваль відбувся у спортивному комплексі м. Українки за програмою «Динамо»- дітям України» та за підтримки Київського обласного фізкультурно спортивного товариства «Динамо», поліції Київщини, Київського обласного центру «Спорт для всіх».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/sportukr3.jpg)
Спочатку учасники змагань весело розім’ялися під запальну жваву музику. Потім із завзяттям «поганяли» на велетенських лижах. Не обійшлося без логічних задач – діти розмірковували та давали правильні відповіді на питання Олімпійської вікторини.
А потім діти змагалися командами у сучасній грі петанк.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/sportukr7.jpeg)
Всі справились чудово, тому переможців у загальному командному заліку виявити було непросто! Декілька команд мали однакову кількість балів і членам журі довелося призначати додатковий тур змагань.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/sportukr1.jpg)
У завзятій боротьбі бронзові медалі вибороли команди школярів з Богуслава. Друге місце почесно посіла команда-господар, учні загальноосвітньої школи №2 м. Українка. А золоті медалі отримала команда Обухівського Академічного ліцею №5.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/sportukr5.jpeg)
Діти отримали заохочувальні грамоти, призи, кубки від «Динамо» та щасливі незабутні моменти участі у фестивалі, йдеться на сайті поліції Київщини.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/sportukr6.jpeg)