#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Здоров'я
Інфографіка

В Україні змінили схему комбінування COVID-вакцин (інфографіка)

12.01.2022
Зміни були внесені у порядок змішаного щеплення вакцинами проти коронавірусу.

В Україні змінили схему комбінування COVID-вакцин (інфографіка) - зображення
Фото: pixabay

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Центру охорони громадського здоров'я України.

Так, були розроблені нові схеми введення вакцин від різних виробників під час курсу імунізації.

Тож, якщо людина отримала перше щеплення вакциною CoronaVac, то для другого рекомендують препарати - AstraZeneca, Pfizer чи Moderna

У випадку, якщо вперше людину вакцинували препаратом від  AstraZeneca, то друге щеплення - Pfizer чи Moderna

І навпаки, якщо вперше людину щепили препаратом від Pfizer чи Moderna, то під час повторної імунізації для завершення повного курсу дозволяють колоти препарат від AstraZeneca.

В Україні змінили схему комбінування COVID-вакцин (інфографіка) - зображення

Зазначається, що інтервал між введеннями для всіх схем — 28 днів. Такі самі схеми можна застосовувати також для додаткової чи бустерної дози.

Нагадаємо, з квітня 2022 року можуть почати вакцинувати проти коронавірусу дітей віком від п'яти років.

Разом з тим, в Україні триває кампанія з вакцинації населення бустерною дозою препарату проти коронавірусу. Відтепер українці віком від 60 років через пів року після другого щеплення зможуть отримати бустерну дозу вакцини проти COVID-19.

До речі, Київщина лідирує серед областей за показником вакцинованого проти COVID-19 населення.

Раніше повідомлялося, що у січні в Україні планують вакцинувати дітей від поліомієліту. Всі діти віком від 6 місяців до 6 років, які не отримали потрібні щеплення від поліомієліту, будуть вакциновані інактивованою поліовакциною.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.