#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Здоров'я

В Україні планують дозволити вакцинацію від COVID-19 дітям від 5 років (ВІДЕО)

11.01.2022
З квітня 2022 року можуть почати вакцинувати від коронавірусу дітей віком від п'яти років.

За декілька місяців в Україні можуть розглянути питання вакцинації від COVID-19 дітей від 5 років.

Про це заявив головний санітарний лікар України Ігор Кузін.

"Ми плануємо розглянути вакцинацію дітей від 5 років орієнтовно з квітня", – повідомив Ігор Кузін.

Як зазначає головний санітарний лікар України, рекомендацій європейської технічної групи експертів щодо щеплення дітей від 5 років ще не було.

"Тобто на рівні Європи таке питання не розглядали", – додає він.

Проте досвід інших країн, де вже проводять такі щеплення, показує, що така вакцинація безпечна та попереджає передчасну смертність, особливо на фоні важких соматичних захворювань. Щеплення дітям роблять лише за бажанням батьків. В Україні ж вакцинували близько 140 тисяч дітей віком від 12 до 18 років.

Нагадаємо, в Україні триває кампанія з вакцинації населення бустерною дозою препарату проти коронавірусу. Відтепер українці віком від 60 років через пів року після другого щеплення зможуть отримати бустерну дозу вакцини проти COVID-19.

До речі, Київщина лідирує серед областей за показником вакцинованого проти COVID-19 населення.

Раніше повідомлялося, що у січні в Україні планують вакцинувати дітей від поліомієліту. Всі діти віком від 6 місяців до 6 років, які не отримали потрібні щеплення від поліомієліту, будуть вакциновані інактивованою поліовакциною.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.