#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Головні новини

В Україні запрацював екологічний бот SaveEcoBot

31.10.2018 Ольга Аверіна 0

Всі оновлення в екореєстрах України може моніторити екологічний бот. Щоб скористатися програмою, досить підписатися на послугу, яка є безкоштовною. Перший екологічний бот збирає в режимі реального часу низку екологічних даних у відповідних реєстрах. Його спільно створили Міністерство екології та природних ресурсів України та група активістів Save Dnipro. Ознайомитися з програмою можна на сайті SaveEcoBot, а скористатись нею можна після підписки на послугу, що є безкоштовною для користувачів. Зазначається, інформація про виявлені зміни надходитиме в режимі онлайн. Програма працює в Telegram, а найближчим часом буде доступна в інших месенджерах – Facebook Messenger, Skype і Viber.

Що допоможе знайти екобот?

Бот може легко знайти та впорядкувати наступну інформацію: • моніторинг реєстру ОВД (оцінка впливу на довкілля), в якому відображаються етапи проходження процедури екологічної оцінки планової діяльності підприємств; • дані про дозволи на викиди шкідливих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами підприємств-забруднювачів 1, 2 та 3 груп; • дані про спеціальні дозволи на користування надрами; • дані про дозволи на спеціальне водокористування; • дані про ліцензії на поводження з небезпечними відходами; • інформацію про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг. Раніше всі ці дані, окрім реєстру ОВД, були закриті, та й останній запрацював лиш півроку тому. Тож у громадськості не було можливості дізнатися цю інформацію.
За джерелом: https://www.radiosvoboda.org