#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Суспільство
Світ-суспільство
Київщина-суспільство

В Україні запустили Telegram-бот "Дитина не сама"

20.05.2022
Там також всі небайдужі жителі Київської області, які зареєструвались у чат-боті, мають змогу пройти навчання, щоб підготуватися до тимчасового влаштування дитини до своєї родини на період воєнних дій в Україні.

В Україні запустили Telegram-бот

В Україні запустили Telegram-бот "Дитина не сама", за допомогою якого можна швидко сповістити уповноважені органи про бажання тимчасово прихистити дитину, яка залишилась без батьківського піклування, у своїй сім’ї, повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

Крім того, зареєстровані користувачі чат-бота можуть пройти навчання, щоб підготуватися до тимчасового влаштування дитини до своєї родини на період воєнних дій в Україні, повідомляє пресслужба КОДА.

Зазначається, що також з 16 по 18 травня 2022 року на Київщині за участі міжнародних та українських організацій відбувся цикл лекцій з метою надання методичної допомоги сім’ям, які готові тимчасово влаштувати до себе дітей.

Нагадаємо, наприкінці минулого року в Україні презентували додаток для жертв домашнього насилля. Додаток WhiteribbonUA може встановити прямий зв'язок із поліцією, а також там є  контакти служб для екстреного виклику та можливість пошуку найближчого до жертви агресії центру підтримки, поліцейського відділу або служби екстреної допомоги.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.