#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Здоров'я
Україна-суспільство

Коронавірус продовжує накривати Україну: кількість хворих знову зросла (ВІДЕО)

22.01.2022
Найбільше нових заражень у Львівській та Івано-Франківській областях.

За даними МОЗ за минулу добу, 21 січня, в Україні зафіксували 22 473 нових випадки інфікування коронавірусом. Лідирують за кількістю нових заражень Львівська (3293 випадків) та Івано-Франківська (2284 випадків) області.

Також за минулу добу: госпіталізували до лікарень з діагнозом чи підозрою на коронавірус – 2 608 осіб; летальних випадків – 136; побороти хвороби змогли – 4 610 пацієнтів.

 

Коронавірус продовжує накривати Україну: кількість хворих знову зросла (ВІДЕО) - зображення

Між тим, в Україні триває кампанія з вакцинації населеннч проти коронавірусу. Так, за минулу добу загалом 91 310 людей вакциновано проти COVID-19. Першу дозу отримали 31 848 людей, другу дозу – 32 863 людини, додаткову дозу отримали 748 людей, бустерну дозу – 25 851 людина.

Між тим, фахівці з Інституту Френсіса Крику у Великій Британії дійшли висновку, що введення третього компонента щеплення від коронавірусу під час ревакцинації здатне захистити від штаму "Омікрон".

Разом з тим, МОЗ змінило схеми використання різних вакцин проти COVID-19. Оновлені схеми можна застосовувати й до бустерних доз, які нещодавно дозволили для українців.

Раніше МОЗ схвалило бустерну вакцинацію для всіх українців від 18 років. Також у МОЗ дозволили бустерну дозу вакцини проти коронавірусу літнім людям

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.