#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Культура
Дати
Україна-суспільство

В Україні відзначають Свято Покрови, День захисника України та козацтва

14.10.2020 1 Кочкина Марина 0

14 жовтня українці відзначають одне із найважливіших церковних свят – Покрову Пресвятої Богородиці. Сьогоднішній день також було проголошено Днем Українського козацтва та Днем захисника України.

фото з відкритих джерел

Для козаків свято Покрови було найбільшим значущим святом, вони вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю вважали своєю заступницею і покровителькою.

фото з відкритих джерел

День захисника України у державі також відзначають 14 жовтня, як символ нерозривного зв’язку всіх поколінь захисників України, як пам’ять про тих, хто в різний час захищав нашу землю від ворога і охороняє її зараз, коли на східних територіях України йде боротьба за її незалежність і суверенітет. Попри зміну часів і політичних систем, День захисника України асоціюється насамперед з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині.

Історія свята Покрови

Свято Покрови Пресвятої Богородиці присвячене появі Діви Марії над Константинополем, оточеним військом на чолі з Аскольдом. Пресвята Діва вкрила захисників міста своїм покровом, після чого вони стали невидимі для ворогів. «Радуйся, радосте наша! Покрий нас від усякого зла чесним Твоїм омофором!»

Раніше «Погляд» повідомляв, що Кримський дім та музей просто неба запрошують на День захисника України.