Новини
Суспільство
Україна-суспільство

В Україні створили застосунок для учнів 1-4 класів з вивчення української мови і читання

До розробки навчального контенту для застосунку залучили найкращих українських педагогів, філологів і методистів.

В Україні створили застосунок для учнів 1-4 класів з вивчення української мови і читання - зображення

В Україні презентували оновлену версію застосунку "Вивчаю – не чекаю". Цей додаток дозволяє весело та цікаво вивчати українську мову та читання учням 1-4 класів за українськими навчальними програмами у будь-якій точці світу та за будь-яких умов.

Що особливого в цьому застосунку?

У застосунку дитина вчиться, переглядаючи пізнавальні освітні відеоуроки, які розроблені за підходами мікронавчання. А граючи в навчальні інтерактивні мініігри – закріплює вивчений матеріал.

Контент додатка – відео та ігри – повністю адаптовано для України. Всі теми і завдання відповідають українській навчальній програмі, а розробляли їх українські вчителі та методисти.

Водночас, застосунок створено за перевіреною досвідом методикою від War Child – організації, яка допомагає дітям війни отримувати освіту з 1993 року.

Застосунок універсальний. Він підходить як для офлайн-навчання, у школі, так і онлайн у будь-якій точці світу.

Завантажити застосунок можна за посиланням.

Нагадаємо, днями проєкт компенсації освітніх втрат "Освітній суп" оголосив про новий набір для учнів та учениць 5–10 класів.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.