#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Здоров'я
Україна-суспільство

В Україні можуть запровадити регулярну вакцинацію проти COVID-19

21.01.2022
Відповідну стратегію розглядають у Міністерстві охорони здоров'я.

В Україні можуть запровадити регулярну вакцинацію проти COVID-19 - зображення
Фото: Facebook

Як повідомляє Hromadske, очільник МОЗ Віктор Ляшко під час спілкування з журналістами розповів, що наразі міністерство розробляє декілька стратегій щодо COVID-вакцинації.

Серед них –  регулярна вакцинація, яка буде проводитись епідемічним сезоном восени. Наразі за такою схемою відбувається вакцинації від грипу.

"Усе буде залежати від мутацій коронавірусу. Можливо, перейдемо на вакцинацію, як під час грипу, коли ми знаємо, що хвилі переважно трапляються восени, жовтень-листопад, і кінець січня — початок лютого. Тому можливий варіант, що щеплення проти COVID-19 будемо робити у серпні-вересні. Маємо захист — і далі повторно у той самий період", — сказав міністр.

Між тим, фахівці з Інституту Френсіса Крику у Великій Британії дійшли висновку, що введення третього компонента щеплення від коронавірусу під час ревакцинації здатне захистити від штаму "Омікрон".

Разом з тим, МОЗ змінило схеми використання різних вакцин проти COVID-19. Оновлені схеми можна застосовувати й до бустерних доз, які нещодавно дозволили для українців.

Раніше МОЗ схвалило бустерну вакцинацію для всіх українців від 18 років. Також у МОЗ дозволили бустерну дозу вакцини проти коронавірусу літнім людям

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.