#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Здоров'я

В Україні можуть посилити карантинні обмеження через новий COVID-штам

25.12.2021
У разі стрімкого поширення на території нашої країни штаму "Омікрон" адаптивний карантин планують посилити.

В Україні можуть посилити карантинні обмеження через новий COVID-штам - зображення
Фото: pixabay

Переглянути чинні обмеження можуть вже наприкінці січня наступного року, оскільки для цього необхідно мати чіткий прогноз щодо поширення штаму в Україні.

Про це заявив головний санітарний лікар, заступник очільника МОЗ Ігор Кузін, повідомляє Укрінформ.

Кузін також зазначив, що наразі МОЗ очікує, що протиепідемічні заходи, такі як вакцинація, масковий режим, дистанціювання, обробка рук тощо продовжать працювати й проти штаму "Омікрон".

"Будемо дивитися, які норми виявляться більш ефективними, і, швидше за все, відповідні коригування можуть бути внесені і в наш адаптивний карантин щодо посилення масочного режиму, обробки рук…"Але перегляд (карантинних заходів – Ред.) можливий наприкінці січня, коли ми точно будемо мати обґрунтовані прогнози щодо поширення нового штаму", – пояснив Кузін.

Як відомо, в Україні було вперше офіційно зареєстровано випадок інфікування штамом "Омікрон". Пацієнт прибув з ОАЕ, де мав контакт з хворим на коронавірус.

Згодом з'явилася інформація, що в Україні одужав перший пацієнт, у якого виявили новий штам коронавірусу "Омікрон". Хворий ще навесні отримав щеплення проти коронавірусу, тому хвороба протікала в легкій формі.

Нагадаємо, днями в США зафіксували першу смерть від "Омікрону".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.