#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

В Україні дорожчає мобільний зв'язок: тарифи зростуть із Нового року

29.12.2020 Гапон Юлія 000

Це пов'язують з інвестиціями в 4G, інфляцією і зростанням курсу валют.

Деякі тарифні плани у мобільних операторів "Київстар", "Vodafone Україна", "Lifecell" і "Укртелеком" подорожчають вже у січні 2021 року. Про це повідомляє "РБК-Україна".

"Київстар". Оператор запропонує деяким контрактним абонентам, умови чиїх тарифів не змінювалися близько трьох років, перейти на інші тарифи з більш широким спектром послуг і більш високою ціною. Також тариф "Безлім" зросте в ціні майже вдвічі - із 95 грн до 175 грн на місяць.

"Vodafone Україна". Тут підвищать абонплату за нішеві архівні тарифні плани, які вже не можна під'єднати. Так, "Vodafone 4G Smart XS" подорожчає з 35 грн до 45 грн, "Vodafone Smart S" - до 85 грн, "Vodafone 4G Smart M" - до 130 грн.

"Lifecell". Оператор збирається підняти плату для 7 тарифних планів: "Лайфхак", "Інтернет Спека", "Залізна двадцятка", "4 безліміти 2019", "Жара GO", "Жара GO PLUS", "Комфорт".

"Укртелеком" також підніматиме вартість на свої послуги - слідкуйте за офіційними повідомленнями оператора.

Нагадаємо, раніше "Погляд" повідомляв про те, через що в Україні може збільшитися ціна та знизитися якість інтернету.

Також ми розповідали, що інфляція зростає і ціни в Україні дедалі підвищуються.