Бровари
Відбудова регіону

В одному з ліцеїв на Київщині укриття затопило каналізаційними стоками

Керівництво ліцею ухвалило рішення про переведення ліцеїстів старшої ланки на дистанційну форму навчання – саме учні 5-9 класів користувались цим укриттям під час повітряної тривоги.

В одному з ліцеїв на Київщині укриття затопило каналізаційними стоками - зображення
Фото - Броварська міська рада

Як повідомляється, це вже друге затоплення сховища в ліцеї №2 у Броварах.

Вперше укриття затопило каналізаційними стоками 22 січня. Менше ніж за 2 тижні підтоплення повторилось. Спеціалісти КП "Броваритепловодоенергія" встановили каналізаційні зворотні клапани, відтак вдалося проблему вирішити.

Але стійкий неприємний запах у сховищі все ще не дозволяє його використовувати. За словами директорки ліцею Оксани Голод, наразі приміщення провітрюють і дезінфікують.

Своєю чергою в ліцей приїздили фахівці Броварського райуправління Держпродспоживслужби – робили заміри забруднюючих речовин у повітрі та надали свої рекомендації. Стан повітря повторно перевірять через деякий час, і якщо показники будуть у межах норми, діти зможуть повернутись до очного навчання.

Зараз учні навчаються на змішаній формі: тиждень очно, тиждень – дистанційно. Під час тривог діти користуються укриттям початкової ланки. Як мінімум до кінця поточного тижня учні навчатимуться за затвердженим графіком змішаної форми навчання.

Нагадаємо, в одному з будинків у селі Мила, який відбудовують за програмою UNITED24, через неякісно виконані роботи з перекриття даху та встановлення вікон затопило низку квартир.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.