Новини
Ірпінь
Культура

В Ірпені може з'явитися найбільший у світі пам’ятник коту


В такий спосіб у місто хочуть привабити туристів.

Фото: pixabay.com

На сайті електронних петицій розмістили пропозицію встановити в Ірпені скульптуру кішки для того, щоб привабити туристів. При цьому, наголошується у повідомленні, пам’ятник має бути найбільшим у світі.

Автор петиції, Петро Щербина, переконаний, що памятник допоможе збільшити туристичну привабливість і в місто з'їжджатимуться туристи зі свого світу, щоб побачити незвичайну скульптуру.

«Фінансування встановлення найбільшої у світі пам'ятника коту відбуватиметься за рахунок приватних компаній і не обтяжуватиме місцевий бюджет товариства», - пише автор петиції і наголошує на тому, що міська рада має визначити та узгодити місце, де буде встановлено пам'ятник.

Станом на 23 листопада, петиція зібрала 126 підписів з 300 необхідних для її розгляду. До кінця збору залишилося 54 дні.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.