Новини
Здоров'я
Україна-суспільство

В «Дії» з'явилися сертифікати про ПЛР-тестування: як отримати

25.11.2021 Созанська Ірина 0

Сертифікат доступний лише у разі негативного результату ПЛР-тесту на COVID-19.

Фото: УНІАН

У додатку електронних цифрових послуг можна згенерувати сертифікат про результати пройденого ПЛР-тестування. Сертифікат діє 72 години з моменту здачі аналізу.

Згенерувати документ можна наступним чином:

  • обрати у додатку «Дія» меню «Послуги»,
  • далі перейти в розділ «COVID-сертифікати»
  • обрати тип COVID-сертифікату.

Після цього користувач має надати згоду на отримання даних з Електронної системи охорони здоров’я і дані підтягнуться у додаток автоматично за кілька хвилин.

Сертифікат про ПЛР-тестування з’явиться поруч із іншими цифровими документами в застосунку.

Раніше у МОЗ анонсували появу двох нових видів сертифікатів про вакцинацію проти коронавірусу.

Крім того, у пресслужбі Міністерства та Комітету цифрової трансформації повідомили, що громадяни можуть згенерувати сертифікат про вакцинацію від коронавірусу офлайн. Для цього необхідно звернутися до найближчого Центру надання адміністративних послуг та впевнитися у тому, що ваш ЦНАП надає таку послугу.

Також у додатку «Дія» тепер можна згенерувати COVID-сертифікат перехворілим на коронавірус. Документ доступний на 15-й день з моменту, коли лікар внесе дані про хворобу в електронну систему охорони здоров’я. 

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.