#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Бориспіль

В «Борисполі» побудують новий термінал за 200 мільйонів

25.11.2021 12

Кабінет Міністрів виділив кошти для поповнення статутного капіталу аеропорту «Бориспіль», які підуть на будівництво.

Як стало відомо з виступу прем'єр-міністра Дениса Шмигаля на форумі «Велике Будівництво: Авіація. Туризм», уряд погодив фінансування летовища для зведення нового терміналу.

«Учора на засіданні уряду ми затвердили порядок використання 200 мільйонів гривень для поповнення статутного капіталу аеропорту «Бориспіль». Ці кошти підуть на розбудову нового терміналу»

Денис Шмигаль

Разом з тим, генеральний директор аеропорту Олексій Дубревський розповів, що загалом у найближчі роки в «Борисполі» реалізують десять інвестиційних проєктів.

«Це й модернізація інших інфраструктурних об’єктів. Це і вантажний термінал. Це автостанція для пасажирів. Розширення перону терміналу «D» кошторисною вартістю 1,1 мільярда гривень. Центр приватної авіації», — розповів він.

Щодо фінансування, на вантажний термінал планують витратити 600 мільйонів гривень, на будівництво другої черги багаторівневого паркінгу — 700 мільйонів гривень, інші проєкти — 760 мільйонів гривень. Вартість будівництва нового аеродромного комплексу (льотна зона №2) передбачає фінансування у розмірі 9,5 мільярдів гривень протягом 42 місяців.

https://www.youtube.com/embed/8N5K_qmB2B8

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що в аеропорту «Бориспіль» затримали 22 людини з фальшивими COVID-сертифікатами. А до цього СБУ викрила три центри підробних сертифікатів про вакцинацію.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.